نیازمندیهای همشهری با هدف خدمت رسانی به شهروندان و ایرانیان ایجاد شد و هدف آن این بود تا مردم خدمات خودشون رو از طریق همین نیازمندیهای همشهری برآورده کنند، اما یکی دیگر از سایت ها که در همین زمینه کار میکنه سایت درج آگهی هست که شما میتونید با ورود به اون آگهی خودتون رو رایگان ارسال کنید.
درج آگهی
نیازمندیهای همشهری در کل ایران فعال هست و بیشترین فعالیت خودش رو هم در شهر تهران اجام میده که واقعا و انصافا خوب استقبال شده و نیازمندیهای همشهری هر کس که خدماتی رو ارائه میکنه به این سایت آگهی خودش رو میده و هر کس هم خدماتی رو نیاز داره باز هم به این سایت مراجعه میکنه و واقعا در این خصوص واقعا قوی هست.
یکی از روزهای سرد زمستانی همراه خانواده به تهران برای دیدن اقوام مسافرت کردیم و وقتی به شهر تهران رسیدیم و گذر از ترافیک سخت تهران به خونه اقوام خودمون رسیدیم و در اونجا بود که متوجه شدیم از شانس بد ما بخاری خونه خراب شده.
من که واقعا با سرما اصلا جور نبودم، داشتم به خودم میلرزیدم، در این هنگام بود که قوم ما موضوع رو فهمید، رفت تا بخاری رو سر کوچه درست کنه تا اینکه ما در رفاه باشیم.
بعد از مدتی ناراحت اومد خونه و گفت ظاهرا بخاری قابل درست کردن نیست و گفت که بهتره یک بخاری نوع تهیه کنیم، ولی یک موضوع رو همه ما میدونستیم و اون این بود که وضع مالی بنده خدا زیاد خوب نبود.
در اینجا بود که من یک فکر بکر به ذهنم رسید و گفتم چرا بخاری نو میخواهید بخرید، من راهکاری دارم که با هزینه کم یک بخاری خوب تهیه کنیم، بله من به اونها نیازمندیهای همشهری رو پیشنهاد دادم.
وارد سایت نیازمندیهای همشهری شدیم و از قسمت وسایل دست دوم یک بخاری که در حد نو بود رو یک چهارم قیمت اون تهیه کردیم، و بعد رفتیم بخاری رو آوردیم، و بکار انداختیم.
در اینجا بود که همه خوشحال بودند و به اهمیت نیازمندیهای همشهری پی بردند.