در این مطلب میخواهیم سایت های برتر که در خصوص نیازمندیها فعالیت میکنند رو به شما معرفی کنم، امیدوارم  که این مطلب براتون جالب باشه.
سایت دیوار: دیوار در بحث نیازمندیها واقعا حرف اول رو میزند و تقریبا همه افراد نام این سایت رو یکبار هم که شده شنیدند، شما میتونید در سایت دیوار در خیلی از موارد که فکر میکنید آگهی ثبت کنید.
سایت شیپور: بعد از سایت دیوار شیپور نیز در زمینه درج آگهی رایگان فعالیت میکنه و شاید موفقیت آن به اندازه دیوار نبوده، و خیلی از افراد علت موفقیت کم این سایت (البته نسبت به دیوار) رو ظاهر سایت میدونند، چون سایت دیوار به دارای ظاهر ساده و در حین حال کاربردی هست، که شیپور زیاد از این خصوصیت بهره نبرده.
سایت شیپور در عرصه تبلیغات نیز تبلیغات زیادی کرده، ولی دیوار کمتر تبلیغی رو انجام داده و با توان و تخصص برنامه نویسهای خودش تونسته به این جایگاه دست پیدا کنه.
سایت نیازمندیها: این سایت که به گفته خیلی از افراد برای اولین بار در این عرصه وارد شد و واقعا هم خوب جواب داده، و خیلی از تهرانیها سایت نیازمندیها رو انتخاب میکنند.
درج آگهی : یکی دیگر از سایتها که موفق بوده سایت درج اگهی هست و برای ثبت آگهی مناسب هست، شما میتونید از درج آگهی همان انتظارات دیوار رو داشته باشد، ولی شاید اسم آن کمتر شنیده شده.
شما میتونید از 5 سایت گفته شده و بسیار دیگری از سایت ها نیازمندیها برای درج آگهی خودتون استفاده کنید.
امیدوارم که مطالب ذکر شده کاربردی باشه.